Викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти активно використовують можливості навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в інших закладах вищої освіти
З 23 жовтня по 11 грудня 2024 року здобувачка вищої освіти спеціальності 073 “Менеджмент” факультету управління, адміністрування та туризму Іванна СЛОБОДЯНЮК (гр.МН-23-2) брала участь у міжнародному проєкті Busiskills.

Busiskills – курс, розроблений мережею університетів асоціації Businet для сприяння розвитку глобальної компетентності та соціальних навичок, актуальних для конкуренто-спроможного фахівця, отримання необхідних знань для успіху у сфері бізнесу та менеджменту.

З 3 по 7 березня 2024 року здобувачка вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування» Любов ЧУРКІНА (гр.БАм-24-1) прийняла очну участь в «Businet Student Conference 2024» у м. Антверпен, Бельгія.

Businet – це мережа міжнародних вищих навчальних закладів, які поділяють спільні погляди щодо інтернаціоналізації.

З 1 березня 2024 р. по 31 липня 2024 р. здобувачка вищої освіти Вікторія ПЄШКОВА (гр. МН-21-1, спеціальність 073 «Менеджмент») проходить навчання у Академії WSB м. Домброва-Гурнича, Польща за програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+.

Академія WSB — академічний університет в Домброві-Гурничі в Польщі, заснований у 1995, який спеціалізується на економічних, соціальних, гуманітарних, технічних і медичних науках.

В 2023 році здобувачі ОП “Бізнес-адміністрування” другого (магістерського) рівня Чуркіна Любов та Висоцький Богдан (гр. БАм-23-1) успішно пройшли курс Busiskills, розроблений групою університетів асоціації BUSINET.

Busiskills – курс, розроблений групою університетів асоціації BUSINET, сприяє розвитку глобальної компетентності та соціальних навичок, актуальних для конкурентоспроможного фахівця.
У 2021 році здобувач вищої освіти Ярослав МЕЛЬНИЧУК (гр. БАм-21-1) навчався за програмою подвійного диплому в Полонійній Академії м. Ченстохова (Польща).

Програма «подвійного диплому» – це освітня ініціатива, яка дозволяє студентам одночасно навчатися у двох навчальних закладах (зазвичай в різних країнах) і після завершення програми отримати два дипломи: один від свого університету та інший – від партнерського університету за кордоном.

Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування проходили стажування у вітчизняних та зарубіжних закладах вищої освіти, зокрема: Університет Ковентрі (Великобританія) спільно з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, 2020 р. (Стадник В.В.); Суспільна Академія Наук (UNS) м. Лодзь (Польща), 2021 р. (Рудніченко Є.М.); Науково-дослідний інститут Люблінського науково-технологічного парку м. Люблін (Польща) та IESF ГО «Міжнародної фундації науковців та освітян» терміном, 2021 р. (Бабій І.В., Баксалова О.М., Гончарук А.М., Грабовська І.В., Капінос Г.І., Карвацка Н.С., Косіюк О.М., Назарчук Т.В., Тюріна Н.М., Йохна М.А.); Вища школа технічна в Катовіцах (Польща), 2021 р (Кравчик Ю.В.); Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, 2022 р. (Баксалова О.М., Гавловська Н.І., Гейдарова О.В., Йохна М.А., Карвацка Н.С., Косіюк О.М., Кримчак Л.А., Назарчук Т.В.. Остапчук О.В., Савченко О.В., Тюріна Н.М.); Вища суспільно-економічна школа у Пшеворську (Республіка Польща), 2023 р. (Гавловська Н.І., Назарчук Т.В., Рудніченко Є.М., Тюріна Н.М.); Ягеллонський університет (м. Краків, Республіка Польща), 2023 р. (Карвацка Н.С.); Інститут Люблінського науково-технологічного парку (м. Люблін, Республіка Польща) та та IESF «Міжнародна фундація науковців та освітян» (м. Київ, Україна), 2024 р. (Капінос Г.І.); Київський національний університет технологій та дизайну, Університет Фоджа (Італія), Університет прикладних наук RISEBA (Латвійська Республіка), Мінгячевірський державний університет (Азербайджанська Республіка), Київський молодіжний освітньо-навчальний центр KETY (Україна), Міжнародна громадська організація «Інститут соціально-економічних ініціатив (ІСЕІ)» (Україна), 2024 р. (Карвацка Н.С., Савченко О.В.).
У квітні 2023 року в межах проходження міжнародного стажування у Wyższa Szkoła Społeczno-Gospodarcza w Przeworsku (Польща) викладачі кафедри провели низку гостьових лекцій для студентів спеціальності Менеджмент зазначеної школи, зокрема: проф. Є.Рудніченко – лекцію на тему: Управління конфліктами (дисц. «Комунікативний менеджмент»); проф. Н.Тюріна – лекцію на тему: Кризис-менеджмент соціально-економічних систем (дисц. «Антикризове управління»); проф. Н.Гавловська – лекція на тему: Сучасні технології управління (дисципліна «Сучасні технології управління»); доц. Т.Назарчук – лекція на тему: Види брендів та стратегії їхнього позиціонування (дисц. «Бренд-менеджмент»); доц. І.Сокирник – лекція на тему: Формування групової та командної поведінки (дисц. «Організаційна поведінка»).

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО У РОЗРІЗІ ПОДІЙ
- Участь студентки спеціальності 073 “Менеджмент” у Міжнародному проєкті BUSISKILLS
- Засідання Школи молодого науковця на тему «Інтелектуальна власність та авторське право: як жити за правилами»
- Відкрита лекція на тему: «Гранти для молоді на відкриття бізнесу»
- Вітаємо з успішним проходженням програми з підприємництва в межах міжнародного проєкту EU4Youth «Building Back Better Through Social Entrepreneurship»
- Успішне проходження сертифікації ESP (Entrepreneurial skills pass) студентами-менеджерами
- Вітаємо команду FATEFUL з участю у фіналі Проєкту EU4Youth!
- Серія тренінгів та воркшопів для юних стартаперів
- Участь у вебінарі «Проблеми встановлення академічного плагіату в дослідженнях: кейси Комітету з етики Національного агентства»
- Наші зірки. Мотивація до розвитку, досвід виживання бізнесу у складних умовах. Засідання «Школи молодого науковця»
- Академічна мобільність в Академії WSB (Польща) в рамках програми Erasmus+
- Табір підприємництва в рамках участі у проєкті EU4Youth «Відновлення через соціальне підприємництво»
- Чергове засідання «Школи молодого науковця» присвячене нормативно-правовому регулюванню процесу підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії
- Магістр ЧУРКІНА Любов приймає очну участь у закордонній студентській конференції Businet (Антверпен, Бельгія)
- Участь у тренінгу «Особливості впровадження та викладання курсу з підприємництва «Відновлення через соціальне підприємництво»
- Відкрита лекція Марка Г. Сігела “Ризик менеджмент — важливість для організаційного управління, міжнародної торгівлі та бізнесу”
- Круглий стіл «Гранти, проекти, конкурси: шанси і можливості»
- Договір про організацію програм академічної мобільності здобувачів вищої освіти
- Серія онлайн-тренінгів в рамках програми «Ресурси для місцевого економічного розвитку: євроінтеграція, кооперація, залучення інвестицій».
- Гостьова лекція на тему: «Якісні та кількісні методи дослідження ринку»
- Участь кафедри менеджменту та адміністрування ХНУ у міжнародній науково-практичній конференції «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ»
- Форум академічної доброчесності
- Міжнародне стажування викладачів кафедри
- Програма “Подвійного диплому” освітньої програми “Бізнес-адаміністрування”: враження від досвіду навчання за кордоном
- Міжнародні бази практик від туристичних операторів «Calypso tour ua», «Join up», «Odeons tour», «Coral travel»
- Міжнародні програми практик для студентів: Travel Study Work та Tez Tour
- Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів
- Он-лайн урок Освітнього центру ВРУ України для майбутніх управлінців
- Вручення дипломів магістра іноземним студентам
- Участь викладачів кафедри у міжнародному стажуванні “Дистанційному Засоби Навчання”