Студентський науковий гурток «Менеджмент та адміністрування в ХХІ столітті»

На кафедрі Менеджмент та адміністрування у 2024 році створено студентський науковий гурток «Менеджмент та адміністрування в ХХІ столітті», який діє як добровільне об’єднання студентів, зацікавлених у поглибленому вивченні дисциплін кафедри та розвитку навичок професійної та наукової діяльності.

Мета наукового гуртка: активізація наукової діяльності здобувачів зі спеціальності 073 Менеджмент для поглибленого вивчення та пошуку наукових підходів у сфері менеджменту.

Відповідно до Положення про студентські наукові гуртки у Хмельницькому національному університеті основними завданнями наукового гуртка «Менеджмент та адміністрування в ХХІ столітті» є:

1) залучення до роботи студентів, які виявляють інтерес до науково-дослідної роботи;

2) поглиблене вивчення студентами наукових напрямків діяльності кафедри Менеджмент та адміністрування;

3) розвиток навичок творчої роботи, оволодіння методами і прийомами наукових досліджень.

Студенти, що відвідують науковий гурток «Менеджмент та адміністрування в ХХІ столітті» мають можливість:

• ознайомитися з методами та принципами наукової роботи студентів;
  • приймати участь у науковому житті університету, що публікуються в різних наукових виданнях;
  • брати участь у проведенні «Круглих столів» де обговорюються проблеми менеджменту;
  • відвідувати підприємства, установи, організації;
  • приймати участь у наукових семінарах та конференціях.

План роботи гуртка на 2024 р.