Участь викладачів кафедри у міжнародному стажуванні “Дистанційному Засоби Навчання”

У 2021 році викладачами кафедри пройдено міжнародне підвищення кваліфікації на базі науково-дослідного Інституту Люблінського науково-технологічного парку (м. Люблін, Республіка Польща),  ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» та Подільського державного аграрно-технічного університету, метою якого є покращення навиків використання в сучасній освіті дистанційних засобів навчання на прикладі платформ Zoom та Moodle для забезпечення розвитку критичного, креативного та логічного мислення здобувачів вищої освіти за допомогою інноваційних інструментів, доступними кожному викладачу в навчальному процесі.

Викладачами отримано знання щодо основних типів комунікативної взаємодії в мережі «Інтернет», організації дистанційного навчання в системі Moodle, загальних правил відеоспілкування за допомогою хмарних сервісів на прикладі платформи Zoom.