Наші зірки. Мотивація до розвитку, досвід виживання бізнесу у складних умовах. Засідання «Школи молодого науковця»

26 квітня 2024 року засідання Школи молодого науковця було присвячене питанням економічної безпеки підприємств в умовах війни, мотивації до саморозвитку як важливому елементу конкурентоспроможності у складних умовах.

Ціла плеяда спікерів ділилась власним досвідом:

Ігор СОКУРЕНКО, управляючий партнер BST consulting, консультант з управління (Certified Management Consultant), доктор філософії (випускник PhD програми Одеського національного економічного університету, захистив дисертацію в 2021 р.).  Поради: займатись тим, що надихає; рухатись вперед.

Василь ЛУТЮК, СЕО ТМ «Мамин Хліб», директор ТОВ «Білдан», здобувач PhD програми Хмельницького національного університету спеціальності Менеджмент. Поради: думати в цифрах; бути людяним; позитивно мислити.

Антон КАСПІРОВИЧ, виконавчий директор ТОВ «Промавтоматика», сім років досвіду в бізнес-консалтингу, здобувач PhD програми Вінницького національного технічного університету спеціальності Менеджмент. Поради: приймати виклики; шукати нове.

Олександр КОВБА, засновник та директор приватного підприємства «КВАДРЕ», ТМ “KVADRE”, здобувач PhD програми Державного університету «Житомирська політехніка» спеціальності Менеджмент. Поради: підвищувати власну експертність, розвиток особистісних навичок.

Віталій КАРП, регіональний менеджер Райффайзен банк Аваль, здобувач PhD програми Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя спеціальності Менеджмент. Порада: навчатись завжди.

Артем КОЗЛОВСЬКИЙ, власник і головний операційний директор маркетингового агентства Leаdokol, партнер ТМ «TalaVoda» здобувач PhD програми Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя спеціальності Менеджмент. Порада: постійно розвиватися.

До обговорення важливих питань долучилися: Євгеній РУДНІЧЕНКО – д.е.н., проф., декан факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету; Інна КУЗНЕЦОВА – д.е.н., проф., зав. кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності Одеського національного економічного університету; Ірина ЄПІФАНОВА – д.е.н., проф., проректор з наукової роботи Вінницького національного технічного університету; Галина ТАРАСЮК – д. е. н., проф., декан факультету бізнесу та сфери обслуговування Державного університету «Житомирська політехніка»; Олена СОРОКІВСЬКА – д.е.н., проф., зав. кафедри менеджменту та адміністрування Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя; Вікторія ТРЕТЯК – д.е.н., доц. завідувач кафедри управління та адміністрування Каразінської школи бізнесу; Львівський державний університет внутрішніх справ,  Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна; здобувачі вищої освіти освітніх рівнів магістр та доктор філософії зазначених університетів.

Надзвичайно важливо, що магістранти та аспіранти спеціальностей «Менеджмент», «Підприємництво та торгівля» факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету також мали змогу отримати додаткові знання у рамках вивчення нормативного та вибіркового блоку дисциплін, як то: Методологія управління економічною безпекою, Інновації в управлінській діяльності, Бюджетне управління підприємством,  Бренд-менеджмент, Бізнес-планування, Управління економічною безпекою бізнес-структур.

Дякуємо за інсайти, цікаву дискусію. Тримаймо науковий стрій!