Міжнародні бази практик від туристичних операторів «Calypso tour ua», «Join up», «Odeons tour», «Coral travel»

16 грудня 2021 року студенти Хмельницького національного університету освітніх програм “Менеджмент та бізнес-адміністрування”, “Туризм” і “Готельно-ресторанна справа” зустрілися з генеральним директором “Calypso tour ua” Ерканом Чавуш, який представляв інтереси туристичних операторів “Calypso tour ua”, “Join up”, “Odeons tour”, “Coral travel” та академії професійного навчання «Profi Study & Work».

Зокрема, Еркан Чавуш представив інформацію щодо міжнародних баз стажування для студентів, актуальні вакансії на туристичний сезон 2022 року.  Олена Філь, менеджер компанії “Calypso tour ua” розповіла про власний досвід, сцифіку роботи у туристичному бізнесі, можливості професійного розвитку та кар’єрного зростання.

Декан факультету управління, адміністрування та туризму ХНУ, Євгеній Рудніченко наголосив на важливості міжнародної співпраці та практичної підготовки студентів.