Гостьова лекція на тему: «Якісні та кількісні методи дослідження ринку»

22 березня 2023 року, у межах школи молодого науковця, яка започаткована деканом факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету д.е.н., професором Євгенієм Миколайовичем Рудніченко, відбулася он-лайн лекція на тему: «Якісні та кількісні методи дослідження ринку». Лекція була прочитана д.е.н., професором кафедри маркетингу національного університету «Одеська політехніка» Яшкіною Оксаною Іванівною, яка приймала участь у наукових проектах фонду Фрідриха Еберта та фонду USAID: «Робота майбутнього. Форсайт обумовлених впровадженням нових технологій змін в сільському, лісовому та рибному господарстві України», 2022р.; «Вимушені переселенки з України в європейські країни: нова реальність», 2022; співавтор онлайн-курсу «Практична соціологія для професіоналів медіа» на Prometheus. Лектор розглянула сучасні, актуальні практичні питання щодо проведення досліджень ринку за різними напрямами, що замовляють або проводять продавці та виробники товарів (послуг). В роботі заходу прийняли участь представники провідних наукових шкіл України. Серед слухачів лекції були і здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професійних програм «Бізнес-адміністрування» та «Менеджмент організацій», а також здобувачі вищої освіти третього (доктора філософії) рівня освітньо-наукової програми «Менеджмент» кафедри менеджменту та адміністрування Хмельницького національного університету. Зустріч була плідною, отримані знання здобувачі вищої освіти будуть використовувати при написані магістерських робіт та дисертаційних досліджень.