Участь у проєкті Busiskills від Businet

Студенти ОП “Бізнес-адміністрування” другого (магістерського) рівня факультету управління, адміністрування та туризму Чуркіна Любов та Висоцький Богдан успішно пройшли курс Busiskills від Businet і стали чи не єдиними представниками з України , які мали можливість брати участь у проєкті. Вони старанно працювали протягом усього курсу та гідно представили наш університет на міжнародній арені.

Нагадуємо, що курс, розроблений групою університетів асоціації BUSINET, сприяє розвитку глобальної компетентності та соціальних навичок, актуальних для конкурентоспроможного фахівця. У курсі взяла участь молодь з Бельгії, Франції, Румунії, Греції, Польщі та України.

Щиро дякуємо організаторам проєкту за можливість взяти участь та фасилітаторам із університетів Європи, які працювали із нашими студентами💙💛