Чергове засідання «Школи молодого науковця» присвячене нормативно-правовому регулюванню процесу підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії

У рамках Школи молодого науковця 13 березня 2024 року д.е.н., професор, зав. кафедри фінансів та обліку Львівського державного університету внутрішніх справ Степан МЕЛЬНИК прочитав лекцію для магістрів та аспірантів на тему: «Щоб дорога до омріяного ступеня була коротшою»!

Професор розповів про нормативно-правове регулювання процесу підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, порядку присудження ступеня доктора філософії, вимог до оформлення дисертації. Спікер акцентував увагу на дотриманні академічної доброчесності, сучасному законодавстві щодо виконання наукових робіт, важливості планування наукової діяльності та поділився досвідом у підготовці наукових кадрів.

У зазначеному заході,  поряд із здобувачами вищої освіти Львівського державного університету внутрішніх справ, Вінницького національного технічного університету, Одеського національного економічного університету, Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, брали участь й магістранти та аспіранти спеціальностей «Менеджмент», «Підприємництво та торгівля» факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету.

До обговорення важливих питань долучилися: Євгеній РУДНІЧЕНКО – д.е.н., проф., декан факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету, Інна КУЗНЕЦОВА – д.е.н., проф., зав. кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності Одеського національного економічного університету; Галина ТАРАСЮК – д. е. н., проф., декан факультету бізнесу та сфери обслуговування, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи державного університету «Житомирська політехніка», здобувачі вищої освіти.

Дякуємо за актуальну та систематизовану інформацію. Тримаймо науковий стрій!