Міжнародне стажування викладачів кафедри

Викладачі кафедри Тюріна Н. М., Баксалова О. М., Карвацка Н. С., Назарчук Т. В., Остапчук О. В., Косіюк О. М. –успішно пройшли міжнародне стажування на тему «Сучасні методи та тренди управління міжнародними мережами в контексті цифрової економіки: Європейський досвід», що проводилося у дистанційному форматі Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця спільно з провідною мережею готелів HVD (Болгарія) та міжнародною туристичною компанією «Турал С» (Болгарія).

Зокрема, викладачами було ознайомлено з теоретичними засадами розвитку процесів цифровізації в різних секторах економіки (роздрібна торгівля, транспорт і логістика, фінансові послуги, виробництво та сільське господарство, освіта, охорона здоров’я, телебачення та ЗМІ); формуванням  бізнес-моделей європейських мереж та особливостями роботи із ними; основними варіантами інноваційних технологій, формами та методами управління мережевим бізнесом; практикою використання інформаційних технологій для інтенсифікації бізнес-процесів в європейському просторі;  особливостями співпраці суб’єктів ринку під впливом цифровізації економіки; організацією міжнародної співпраці в рамках Європейського законодавства;  міжнародними платіжними системами; основними інструментами підтримки інтенсифікації розвитку міжнародних мереж (цифрові платформи, мобільні додатки, програмні комплекси для управління бізнесом); комерціалізацією та монетизацією цифровізації бізнес-процесів.