Гостьова лекція – Фінансування проєктів для бізнесу

3 листопада 2022 року для магістрів освітніх програм «Бізнес-адміністрування», «Менеджмент організацій» та аспірантів факультету управління, адміністрування та туризму проведено гостьову лекцію на тему «Фінансування проєктів для бізнесу». Лектор – Олена Овчиннікова, кандидат наук, доцент, член правління ГО «Центр досліджень та консультацій», фандрейзер,  аналітик,  керівник напрямку сталого розвитку бізнесу.

Модератори конференції: Наталія Карвацка та Наталія Гавловська – кафедра менеджменту та адміністрування,  ХНУ. Організаційна підтримка: Євгеній Рудніченко – декан факультету управління, адміністрування та туризму, ХНУ.

Лектор розповіла про джерела фінансування проєктів, сутність фандрейзингу та досвід роботи з донорами. Особливо здобувачів зацікавила інформація щодо механізму пошуку грантових конкурсів, актуальних грантових конкурсів та специфіки підготовки заявки на отримання фінансування.

Дякуємо Олені Овчинніковій за цікаву та змістовну лекцію!