Гостьова лекція на тему «Управління проєктами та стартапами: практичний досвід реалізації»

8 грудня 2022 року для магістрів та аспірантів освітніх програм спеціальності 073 «Менеджмент» факультету управління, адміністрування та туризму проведено гостьову лекцію на тему «Управління проєктами та стартапами: практичний досвід реалізації». Лектор – Микола Биков, дорадник з агрономії, експерт з агрономії та агроменеджменту ГО «Громадський рух «НОВА ЕКОНОМІЧНА ПОЛІТИКА», консультант з Агрономії у Асоціації «Дунайська соя».

Модератори конференції: Наталія Гавловська та Наталія Карвацка – Кафедра менеджменту та адміністрування; ХНУ .

Лектор розповів про практичний досвід реалізації проєктів та стартапів, зокрема: ULEAD з Європою, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), ЄБРР, USAID, Nestle SA, PersiCo та інші.

Дякуємо Миколі Бикову за цікаву та змістовну лекцію!