Підсумки Всеукраїнського інтелектуального змагання серед студентів

18 квітня 2024 року відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського інтелектуального змагання серед студентів, які навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Організаторами змагання виступала кафедра менеджменту організацій Одеського національного економічного університету.

До участі у конкурсі було подано 87 наукових робіт із 39 закладів вищої освіти. 60 робіт було допущено до участі у ІІ турі Всеукраїнського інтелектуального змагання та захисту на підсумковій науково-практичній конференції.

Хмельницький національний університет представляла здобувачка вищої освіти першого (бакалаврського) рівня Валентина КАТУНКІНА з науковою роботою на тему: «Формування стратегічно-орієнтованої системи управління персоналом та мотивації праці на засадах ключових показників ефективності» (науковий керівник к.е.н., доцент Тетяна НАЗАРЧУК).

За результатами захисту наукової роботи Валентина КАТУНКІНА здобула І місце! Щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів у навчальній та науковій діяльності!