Проєкт EU4Youth. Зустріч з бізнес-ментором Андрієм ДЗЮБАНОМ (ТОВ «Майстерня карамелі», ТОВ «Тітонька Софі» та ін)

16 квітня 2024 року у рамках проєкту EU4Youth «Відновлення через соціальне підприємництво» від JA Ukraine студенти ФУАТ ХНУ зустрілися з бізнес-ментором команди «FATEFUL (Доленосні)» Андрієм ДЗЮБАНОМ, ресторатором і виробником харчових продуктів, власником мережі «Майстерня карамелі», ресторану «Tante Sophie», керівником ТОВ «ТАНТЕ СНЕЙЛЗ».

Учасниками команди «FATEFUL» є здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент ОПП «Менеджмент» САВРІЙ Артем, СЛОБОДЯНЮК Іванна, ВЕРЖБІЦЬКА Вікторія, КЛОЧКО-ДОЛЯ Валерія, МОСТОВА Анастасія, ФЛОРЧУК Леонід, ЯРОВА Ірина, БАЛЮК Владислав, РАДЗІНСЬКА Евеліна, ЗДИХАЛЬСЬКИЙ Олександр. Наставники – доценти кафедри менеджменту та адміністрування Наталія КАРВАЦКА та Олена САВЧЕНКО.

Студенти вже розпочали працювати над створенням власного бізнес-проєкту виробництва енергетичних батончиків. Співпраця з ментором-підприємцем додасть експертність у підготовці ідеї завдяки досвіду роботи у галузі виробництва харчових продуктів, допоможе краще зрозуміти ринок та визначити оптимальну стратегію розвитку бізнес-ідеї.

Дякуємо
Андрію ДЗЮБАНУ за змістовні поради, JA Ukraine за сприяння комунікації