Проєкт EU4Youth. Зустріч з бізнес-ментором Наталею ЗАЧИНСЬКОЮ (A+ Language Studio, Cambridge Exam Preparation Center)

15 квітня 2024 року у рамках проєкту EU4Youth «Відновлення через соціальне підприємництво» від JA Ukraine студенти ФУАТ ХНУ зустрілися з бізнес-ментором команди «Торус» Наталею ЗАЧИНСЬКОЮ, засновницею і директоркою A+ Language Studio, Cambridge Exam Preparation Center, м. Хмельницький. Сертифікати: DELTA M1, CELTA, TKT, IELTS інструктор, міжнародний екзаменатор, членкиня та доповідач IATEFL

Учасниками команди «Торус» є здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент ОПП «Бізнес-адміністрування» Богдан ВИСОЦЬКИЙ, Любов ЧУРКІНА,  Аміна ПОЛЯКОВА та здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 242 Туризм і рекреація ОПП «Туризм» Юліана БАРАН. Наставники – доценти кафедри менеджменту та адміністрування Наталія КАРВАЦКА та Олена САВЧЕНКО.

Студенти вже розпочали працювати над створенням власного бізнес-проєкту онлайн школи вивчення англійської мови. У цьому аспекті є надзвичайно важливою є співпраця з ментором-підприємцем. Такий підхід сприятиме глибшому розумінню соціального підприємництва та надасть можливість набути практичні навички, підприємницький досвід для розвитку бізнес-ідеї.

До зустрічі також доєдналися інші учасники проєкту – здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент ОПП «Менеджмент» – Артем САВРІЙ, Вікторія ВЕРЖБІЦЬКА, Валерія КЛОЧКО-ДОЛЯ.

Дякуємо
Наталії ЗАЧИНСЬКІЙ за змістовні поради, JA Ukraine за сприяння комунікації