Урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності 073 «Менеджмент»

10 січня 2024 року в Хмельницькому національному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра.

Із вітальним словом виступив ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх і побажав беззупинного кар’єрного зростання та успіхів в житті, а також подякував професорсько-викладацькому складу за ту важливу місію, яку вони виконують у цей нелегкий час.

На церемонію вручення дипломів магістра завітали шановані гості: голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк і заступник міського голови Микола Ваврищук.

Згідно з наказом ректора з нагоди випуску та вручення дипломів магістра за високі успіхи у навчанні, науковій діяльності, активну участь у громадському житті університету, грамотами було відзначено кращих студентів-магістрів спеціальності 073 «Менеджмент».

Творчими номерами випускників та гостей протягом урочистостей з нагоди вручення дипломів магістра радували вихованці Центру культури і естетичного виховання Хмельницького національного університету: артисти народного ансамблю танцю «Юність Поділля» та Народного театру пісні «Сузір’я».

Шановні випускники!

Вітаємо з успішно виконаною роботою, закінченням магістратури з Менеджменту!

Бажаємо Вам вдалої кар’єри в сфері управління, цікавих проектів та нових ідей!

Нехай попереду Вас чекає ще більш захоплююче, цікаве і різностороннє життя!

Нехай всі Ваші цілі будуть швидко досягнуті, а всі мрії виконані, адже магістр може все!

Будьте щасливі, здорові, гарної долі та успіхів в усьому!

Ваша, кафедра менеджменту та адміністрування.