Участь у проєкті Erasmus+ INSPIRE «Інноваційна підтримка для сприяння підприємництва біженців у туризмі»

З 10 по 17 грудня 2023 року ректор Сергій МАТЮХ та проректор з науково-педагогічної роботи Катерина СКИБА здійснили офіційний візит до Технологічного університету Шеннона у місті Атлон, Ірландія. Робоча поїздка відбулася в рамках реалізації проєкту Erasmus+ INSPIRE «Інноваційна підтримка для сприяння підприємництва біженців у туризмі». Учасниками проєкту є проф. Євгеній РУДНІЧЕНКО, проф. Наталія ГАВЛОВСЬКА та доц. Олена САВЧЕНКО, каф. менеджменту та адміністрування.
У ході візиту відбулися конструктивні обговорення, спрямовані на подальшу співпрацю між партнерами з Ірландії, Туреччини, Хорватії та Бельгії, що буде сприяти реалізації проєкту та досягненню його цілей.
Кульмінаційним моментом робочої поїздки ректора стало важливе та стратегічне підписання Меморандуму проспівпрацю з Технологічним університетом Шеннона.

Ми впевнені, що ця співпраця призведе до великих досягнень у галузі науки та освіти, сприяючи розвитку обох університетів і збагачуючи досвід студентів та науковців.