Участь у серії вебінарів «Штучний інтелект та майбутнє освіти»

Протягом 7-23 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти освітнього рівня «магістр» спеціальності «Менеджмент» ОПП «Бізнес-адміністрування» в процесі вивчення дисципліни «Управління стратегічним розвитком бізнесу» (викладач – к.е.н., доц. Геннадій КАПІНОС) взяли участь у серії вебінарів на тему «Штучний інтелект та майбутнє освіти)» від Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».

З привітальним словом від організаторів виступили Валерія Іонан – заступниця Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції та Дмитро Завгородній – заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Спікерами на вебінарах виступали провідні фахівці у сфері застосування штучного інтелекту у різних галузях, бізнесі, освіті:

Олексій Молчановський – Chief Innovation Officer Українського католицького університету, голова Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України;

Дмитро Волошин – Co-founder & CTO Preply;

Дмитро Фішман – Ph.D., Assistant Professor of Artificial Intelligence at the University of Tartu, лектор Українського католицького університету, Chief Science Officer and Founder at BetterMedicine;

Олександр Краковецький – Ph.D, CEO DevRain;

Андрій Удовиченко – workflow designer Bot&Partners;

Олександр Романко – Ph.D., Директор з кількісних досліджень фінансових ризиків в SS&C Technologies Canada, професор за сумісництвом в University of Toronto, American University Kyiv, Ukrainian Catholic University;

Олексій Ігнатенко – д.ф.-м.н., професор кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Українського католицького університету;

Микита Лук`янець – Founder, CTO @ HelloBiome, Founder, Researcher @ Open Ethics Initiative;

Артем Артюхов – Міжнародний інженер-педагог (ING. PAED.  IGIP), керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського  державного університету, член Національного агентства із забезпечення  якості вищої освіти

На вебінарах розглядались питання становлення штучного інтелекту, його застосування в EdTech галузі, принципи робот штучного інтелекту, використання генеративного штучного інтелекту для освіти, для провадження досліджень. Також розглядались можливості розробки освітньої програми та курсу за допомогою генеративного штучного інтелекту, його використання для супроводу освітнього процесу, для створення візуального освітнього контенту. Питання етики штучного інтелекту та академічної доброчесності при використання генеративного штучного інтелекту викликали жваву дискусію та зацікавленість у слухачів.

Здобувачі вищої освіти та інші учасники семінару брали активну участь в обговоренні проблемних питань щодо використання штучного інтелекту в процесі навчання та застосування для стратегічного розвитку бізнесу з різних сфер діяльності.

Дякуємо за змістовні вебінари та отриманий досвід!