Участь студентів 1 та 2 курсу спеціальності «Менеджмент» в регіональному дебатному турнірі міста Хмельницького

2 листопада студенти 1 та 2 курсу спеціальності «Менеджмент» взяли участь в регіональному дебатному турнірі міста Хмельницький. Це інтелектуальна гра під назвою «Дебати», яка проводиться двічі на рік інститутом “Республіка”.
Для студентів ФУАТ гру провели Юлія Мазур – регіональна координаторка ВІ “Активна Громада”, Ольга Чорна – начальниця відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та розвитку інфраструктури РЦ з НБВПД у Хмельницькій області та Оксана Банкова – журналістка сайту ЖАР.INFO.
Учасники гри розглядали такі питання, як запровадження суду присяжних, в якому присяжні вирішуватимуть питання про винуватість особи у вчиненні злочину, а також сприяння відкритості Парламенту під час війни.
Учасники гідно представили свої позиції щодо заявлених питань та на всі 100% впоралися із поставленими завданнями.
Перемогу у турнірі вибороли студентки 2 курсу спеціальності «Менеджмент» Віта Кур’ята та Діана Глебова. За правилами гри наші переможниці візьмуть участь в національному турнірі!