Майстер-клас голови Громадської організації «ОСА Україна» Олесі ШЕВЧУК щодо використання ERP-системи Odoo

31 жовтня 2023 року в рамках реалізації угоди (№464-046/23 від 12.06.23) між Хмельницьким національним університетом та Громадською організацією «ОСА Україна» (м. Львів) проведено онлайн майстер-клас використання ERP-системи Odoo у бізнесі для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня (ОПП «Бізнес-адміністрування») та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (ОПП «Менеджмент») спеціальності «Менеджмент».

Голова Громадської організації Олеся ШЕВЧУК розповіла здобувачам вищої освіти про те:
– що таке ERP-системи, зокрема ERP-система Odoo;
– кому потрібні ERP-системи і навіщо;
– які принципи роботи ERP-системи Odoo в сучасному бізнесі;
– які існують переваги використання ERP-системи Odoo;CRM
– чому варто впроваджувати ERP-систему Odoo кожному підприємству.

Студенти мали можливість опрацювати інструменти та модулі “Закупівлі”, “Продажі”, “Виробництво”, “Співробітники”, “Звітність”, “CRM”, “Проєкти” ERP-системи Odoo. Це дало можливість краще зрозуміти основні бізнес-процеси.

Щиро дякуємо ГО “ОСА Україна” та пані Олесі за надані можливості використання спеціалізованого програмного забезпечення в навчальному процесі під час вивчення таких освітніх компонент: Моделювання та оптимізація бізнес-процесів (викладач Ольга ОСТАПЧУК, гр. БАм-23-1); Управління проєктами (викладач Наталія КАРВАЦКА, гр. БАм-23-1); Система управління відносинами з клієнтами (викладач Олена САВЧЕНКО, гр.МН-20-1).