Участь у грі-моделюванні у вигляді стратегічної сесії «Майбутнє волонтерства в громадах».

5 травня студенти першого курсу спеціальностей «Туризм», «Готельно-ресторанна справа»,  «Менеджмент» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» факультету управління, адміністрування та туризму разом із к.е.н. доцентом кафедри менеджменту та адміністрування Людмилою Кримчак та к.е.н. доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ігорем Несторишеним взяли участь у грі-моделюванні у вигляді стратегічної сесії «Майбутнє волонтерства в громадах».
Організаторами заходу виступили Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» у партнерстві з дослідницькою компанією «Active Group».
Захід був побудований у формі гри, основною метою якої було моделювання майбутнього громади та розвитку волонтерського руху, їх гармонійного та ефективного поєднання.

P.S. Приємно проведений час, нові знайомства, жваве спілкування, цікаві ідеї та, звичайно, смачна кава – саме те, що потрібно кожному активному студенту))