Тренінг ІІ «Міжмуніципальна кооперація: як та навіщо співпрацювати громадам між собою?»

3 травня 2023 року студенти спеціальності «Менеджмент» у рамках вивчення дисципліни «Фандрайзинг в публічній сфері» (викладач – доцент кафедри менеджменту та адміністрування Карвацка Н.С.) брали участь у ІІ тренінгу «Міжмуніципальна кооперація: як та навіщо співпрацювати громадам між собою?» серії онлайн-тренінгів в рамках програми «Ресурси для місцевого економічного розвитку: євроінтеграція, кооперація, залучення інвестицій».

Організатори Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО та EasyBusiness

Спікерами на цій зустрічі були вже знайомі нам Душан Кулка – керівник та партнер Чеської консалтингової компанії Berman Group та Ян Возаб – партнер компанії Berman Group.

Душан Кулка (Berman Group) розповів про концепцію, ключові характеристики Мегагромад та їх (потенційні) переваги; навів приклади співпраці влади, бізнесу та громадянського суспільства у громадi Pardubice та при реалізації проєкту розвитку водної та туристичної інфраструктури Batuv kanál.

Ян Возаб (Berman Group) навів кращі практики налаштування міжмуніципальної кооперації у ЄС та чехії, чеський підхід до Місцевого розвитку під керівництвом громади (Community-Led Local Development); розповів про муніципальну співпрацю в мікрорегіонах, добровільні муніципальні асоціації, місцеві ініціативні групи та місцевий розвиток під керівництвом громади.

Щиро дякуємо за нові знання!