Зустріч із представниками Львівського державного університету внутрішніх справ

У межах Школи молодого науковця імені Євгенія Рудніченка 22 лютого 2022 року відбулася он-лайн зустріч із представниками Львівського державного університету внутрішніх справ у якій взяли участь аспіранти та викладачі Хмельницького національного університету, Одеського національного економічного університету, Вінницького національного технічного університету, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Зокрема, цікавим досвідом, у підкоренні наукових вершин, поділилася кандидат юридичних наук, доцент Оксана ДУФЕНЮК, яка розповіла про участь у грантовій програмі, виділила можливості, які дає грант: (організація наукової діяльності, публікації, конференції, співпраця з консультантами, побут, подорожі).

А також доктор економічних наук, доцент Степан МЕЛЬНИК розповів про сучасні вимоги щодо процедури організації захистів докторів філософії згідно нового законодавства.

Також долучилися до обговорення висвітлених тем д.е.н., проф. Євгеній Рудніченко, д.е.н., проф. Інна Кузнецова, д.е.н., професор Ірина Єпіфанова.

Такі зустрічі є певним майданчиком обміну цікавою інформацією, яка обов’язково буде корисною кожному аспіранту в майбутньому.