Співпраця із стейкхолдерами щодо оцінювання якості підготовки освітніх програм кафедри

14 лютого 2022 року в рамках співпраці із стейкхолдерами кафедрою економіки, менеджменту та адміністрування спільно із деканатом факультету управління, адміністрування та туризму було проведено круглий стіл щодо оцінювання  якості підготовки освітніх програм:

«Менеджмент та бізнес-адміністрування» (освітній рівень «бакалавр)
«Бізнес-адміністрування» (освітній рівень «магістр»)
«Публічне управління та адміністрування» (освітній рівень «бакалавр»).
У засіданні круглого столу прийняли участь: Віктор Лопатовський  – проректор з НПР ХНУ, Євгеній Рудніченко – декан ФУАТ ХНУ,  Інна Кузнецова   – завідувачка кафедри менеджменту організацій Одеського національного економічного університету, член НМК вищої освіти МОН України з менеджменту, Наталія Белякова   – президент Хмельницької торгово-промислової палати,  Віталій Олуйко    – директор Подільського  інституту регіонального розвитку, Андрій Мінцов – директор ТОВ «Супер Трейд»   та   ТОВ «Паперова Компанія», Владислав Радецький – директор ТОВ «Фудекспрес» (мережа магазинів BULKA market)) та  ТОВ «Новасім», Яна Коган –  випускниця магістерської програми “Бізнес-адміністрування” (2020 р), підприємець, засновник бренду Baya bags, переможець битви стартапів 2021 (м.Хмельницький),  Мар’яна Буленок –  HR менеджер ТОВ «Контакт Центр на Зарічанській», а також здобувачі вищої освіти – учасники фокус-груп ОПП кафедри:  Ніна Шкабара, Роман Струк (гр. Бам-21-1), Тетяна Мудрицька (гр. МН-19-2), Юлія Коротун (гр. МН-18-2), Вікторія Шутяк, Поліна Черкасова–Лиса (гр.ПУА-19-1),  викладачі кафедри ЕМА.

Модератор конференції  – Ніла Тюріна   – завідувачка кафедри ЕМА.
Під час засідання круглого столу обговорювались питання оцінки якості освітніх програм кафедри. Вступне слово було надано проректору з НПР Віктору Лопатовському, який наголосив на важливості системної взаємодії зі стейкхолдерами. Декан ФУАТ Євгеній Рудніченко акцентував увагу на необхідності посилення практичної підготовки здобувачів вищої освіти шляхом залучення до освітнього процесу стейкхолдерів.

Гранти освітніх програм Тетяна Назарчук (ОПП «Менеджмент та бізнес-адміністрування», ОР «бакалавр»), Геннадій Капінос (ОПП «Публічне управління та адміністрування», ОР «бакалавр») та член проектної групи Наталія Карвацка (ОПП «Бізнес-адміністрування», ОР «магістр») ознайомили присутніх з результатами опитування здобувачів вищої освіти щодо якості освітніх програм.

Свої зауваження та рекомендації щодо удосконалення якості освітніх програм висловили усі присутні стейкхолдери. За результатами обговорень гарантами освітніх програм сформовано рекомендації, які  будуть враховані у оновленій редакції освітніх програм кафедри усіх освітніх рівнів підготовки.
Дякуємо усім учасникам за співпрацю та конструктивний діалог!