Співпраця з Відділом планування діяльності і стратегічного розвитку комунальних підприємств Хмельницької міської ради

18 листопада 2021 року в рамках вивчення дисципліни “Комплексна аналітична оцінка діяльності підприємства” для студентів 3 та 4 курсу спеціальності 073 “Менеджмент” (освітні програми “Менеджмент та бізнес-адміністрування” та “Менеджмент”) проведено ZOOM конференцію за участю Тришневського Едварда Юрійовича, завідувача відділу планування діяльності і стратегічного розвитку комунальних підприємств Хмельницької міської ради, та  Наголюк Іванни Леонідівни, заступника відділу планування діяльності і стратегічного розвитку комунальних підприємств Хмельницької міської ради, на тему “Аналітична робота як фактор розвитку підприємств (на прикладі комунальних підприємств м. Хмельницького)”

Зокрема, Едвард Тришневський детально розповів про діяльність відділу, важливість аналітичної роботи, специфіку роботи комунальних підприємств та особливостей формування планів розвитку їх діяльності. Іванна Наголюк у своїй доповіді акцентувала на процесі формування, консолідації звітності комунальних підприємств, на прикладі Міського комунального підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” провела майстер-клас читання звітності та специфіки виконання фінансового аналізу.

Модераторами зустрічі були к.ен., доценти кафедри ЕМА: Наталія Карвацка та Ольга Остапчук.