«Хмельницький – місто в якому я навчаюсь»

Цикл екскурсій «Хмельницький – місто в якому я навчаюсь», організований факультетом управління, адміністрування та туризму Хмельницький національний університет ХНУ в особі декана проф. Євгена Рудніченка, продовжується. 😎

15 вересня 2021 року студентам другого курсу спеціальностей менеджмент та готельно-ресторанна справа завідувач кафедри туризму проф. Ігор Журба розповідав про витоки створення міста Хмельницького, цікаві історичні факти Подільського регіону.

Екскурсію було розпочато з символічного місця – пам’ятника «Віри, Надії, Любові». Оскільки віра в світле майбутнє наших студентів, надія на їх наполегливість у навчанні і любов до науки це саме те, що об’єднує. Студенти відвідали визначні місця центральної частини міста, дізналися про перші навчальні заклади Плоскирова, познайомились з культурою та архітектурою 19-20 ст.

У кінці зустрічі започатковано нову традицію – каву з деканом. Де в дружній атмосфері обгорорювали плани на майбутнє