Олег Гриньов провів онлайн-лекцію на тему: Менеджмент. Сучасна модель успіху в бізнесі. Історія змін Suzie.

29 квітня 2021р під час лекційного заняття з дисципліни Менеджмент відбулася зустріч студентів 2-го курсу із Олегом Гриньовим, серійним підприємцем, інвестором, засновником компаній Suzie, HUB Smart, HUB Studi, Президентом Об’єднання підприємців м. Хмельницького Proskuriv Business Club.

Спікер розкрив сучасну проблематику менеджменту у практичній площині. Акцентував увагу, що ефективний менеджмент ґрунтується на вміннях і навичках організувати роботу, добре розвинутих комунікаціях та мистецтві управління. Наголошував на «правильному виборі оточення» та особистій мотивації до розвитку.

Олег Гриньов розповів, про свій шлях у бізнесі, як команда Suzie пройшла шлях від маленького виробництва до формування відомого бренду, дав корисні поради студентам, які прагнуть створити власний бізнес.