Лекційне заняття співвласника та керуючого партнера ТОВ Старлайт Україна

18.03.21 в рамках співпраці з Об’єднанням бізнесменів м. Хмельницького  Proskuriv Busines Club та з метою залучення роботодавців-практиків до викладання дисциплін за освітньою програмою «Менеджмент» було проведено ZOOM конференцію під час лекційного заняття з дисципліни Менеджмент за участі співвласника та керуючого партнера ТОВ Старлайт Україна (продаж кави та кавового обладнання) Ковтонюка Максима та студентів 2-го і 3-го курсів освітньої програми «Менеджмент та бізнес-адміністрування».

Модератором зустрічі була доцент кафедри ЕМА, Назарчук Т.В. Під час виступу Максим Ковтонюк наголошував на необхідності постійного саморозвитку особистості, ділився власною історією успіху, мотивував студентів до створення власних стартапів та реалізації підприємницьких ідей.